İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Hüseyin

Sayfa: 1 ... 3 4 [5]
61

Hyundai i20 Türkiye grubu başkanı Hüseyin Pehlivan “ Yalova’da Esirgeme kurumunda kalan çocukları ziyaret ettik,  hediyeler götürdük. Çocuk esirgeme kurumunun işleyişi hakkında yetkililere sorular sorduk. Yeni sistemlerini çocukların yetişmesinden, eğitim, evlilik ve  çeyiz ücretleri konusunda yetkililer ile bilgi alışverişinde bulunduk.

İ20 Türkiye grubu olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaretten özellikle esirgeme kurumunda kalan çocuklar çok mutlu oldu. Çocuklar kendilerini yalnız bırakmadıklarını için bizlere sarılarak teşekkür ettiler ve sevinçlerini bizlerle paylaştılar. Bu bizi çok mutlu etti.

İnşallah bundan sonrada Türkiye’nin her yerinde i20 grubu olarak sosyal projelere sahip çıkacağız” açıklamasında bulundu.

Kaynak: http://i20.kim/xetjC7d8

62
Basında Biz / i20Türkiye Grubudun'dan Çocuk Yurdu Ziyareti
« : 28 Nisan 2017, 21:45:25 »

Yalova Hundai İ20 Türkiye grubu üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı izni ile birlikte 27 Kasım tarihinde Çocuk Esirgeme Kurumuna ziyarette bulundular.   20 araç konvoyu ile ziyarette bulunan grup, Çocuk Esirgeme Kurumuna 2 bilgisayar hediye etti.

Grup üyeleri çocukların bir ziyaret ile ne kadar mutlu olduklarını belirterek bu ziyareti sık sık tekrarlayacaklarını söyledi.  Orada çocukların sadece sevgiden beslendiğini ve çocukların gözlerindeki mutluluğa şahit oldukları için kıvanç duyduğunu belirtiler. Hundai İ20 Türkiye grubunun yanı sıra Çınar Sürücü Kursu ve Öncü Fırını da bu mutluluğa ortak oldu.       Grup üyeleri çocuklarla sohbet edip vakit geçirdi, ardından çocukların Rahmi Baba lakaplı hocası ile sohbet ettiler.  Rahmi Baba bu sohbette, çocukları 18 yaşından sonra terk etmediklerini hatta evleninceye kadar baktıklarını ve çeyiz masraflarını dahi karşıladıklarını beyan etti.  Evlenip hala kurum ile irtibatı kesilmeyen bireyler olduğunu da söyledi.

Kaynak Linki : http://i20.kim/1bO7pkN0

63
Chip Tuning / Pedal Commander / Pedal Commander Nedir?
« : 28 Nisan 2017, 20:16:13 »


Pedal Commander Nedir?
Pedal Commander, gaz pedalının tepkime süresini kısaltır. Araçlar genel sürücü düzeyine yönelik olarak ve standart koşullara uyum sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Pedal Commander ise, gaz kelebeği kontrolü yazılımını değiştirmek suretiyle kelebeğin tepki vermesini en mükemmel hale getirir ve duraklamaları ve gecikmeleri giderir. Bu durum bazı araçlar için gereklilik arz ederken bazıları için ise konfor unsurudur.


Pedal Commander;
– Daha keyifli bir sürüş, gecikmesiz keskin hızlanma sağlar.
– Artmış gaz tepkileri enjekte edilen yakıt miktarını artırmaz.
– Egzos gaz sıcaklığına etki etmediği için dizel araçlarda emisyon seviyesini yükseltmez.

AZALAN TEPKİ GECİKMESİ, MÜKEMMEL DİNAMİZM
Gaz pedalındaki gecikme geçmişte kaldı, Gaz pedalı sinyalleri anında iletildiğinden araç daha hızlı hareket edebilmektedir. Aracın torku aynı kalırken verilen his en üst noktaya taşınır.

HER ARAÇ İÇİN FARKLI BİR PEDALCOMMANDER VAR? NEDEN?
Her segmentten her araç farklı parametrelere sahiptir. Tüm bu parametrelere uygun olabilmek için PEDAL COMMANDER her araca özel hazırlanmalıdır. Bu yüzden PEDAL COMMANDER sipariş ederken aracınızın model yılı markası ve modeli önemlidir.

PRATİK VE FAYDALI
Üreticinin koyduğu parametreleri değiştirebilmenin avantajları vardır. Pedal Commander ürünü sürücülerin beklentisinin çok üzerinde fayda sağlamaktadır. Modern motorun gecikmeli tepkileri ortadan kalkarken donanım açısından aracın orijinal ekipmanına bir müdahale yapılmamaktadır. Gazı veya gaz pedalı sensorunu ayırınız. Pedal Commander fişin iki orijinal konektöre bağlayınız. Kabloyu Velcro kablo bağı ile sabitleyiniz.64
Duyuru / 27.04.2017 İnstagram Duyurumuz..
« : 27 Nisan 2017, 19:31:14 »


Tüm Takipçilerimize Teşekkür Ederiz.


66

İnwells Led Ampül HB 9005 ve H8/H11 Ürünlerinin Testi

69
Navigasyon / Sygic HUD Navigasyon Tanıtımı
« : 26 Nisan 2017, 21:26:09 »

HUD Yansıtıcı ile Aracımız'da Sygic Denemesi

70
Ses ve Görüntü Sistemleri / Daiichi Teyp Güncelleme
« : 26 Nisan 2017, 21:24:33 »

KURULUMDAN ÖNCE ANLATIMI 2-3 KERE İZLEYİP YAPINIZ
Hafıza Kartına Nasıl Atılır ( rehberi ):
https://yadi.sk/i/i52-LRQZtEYLw

Kurulum Dosyasını Boş Bir Hafıza Kartına Atınız.
http://www.i20Turkiye.net/Guncelleme.rar

71
Hyundai i20 BRC Sequment 32 Tanıtımı ? Neden BRC ?  Tüm Sorularınızın Cevabı Bu Video'da


72
Yalova / Yetkili Servis : Hyundai Onurlu Plaza
« : 26 Nisan 2017, 19:55:51 »
Yalova İlinde İndirimli Servis Noktamız Onurlu'dur

İletişime Geçilecek Yetkili Servis Yetkilisi : Tamer Bey'dir

Konuyla İlgili Takip ve İlgilenen i20Türkiye Yetkilisi Hasan Pehlivan'dır

73
Forum Sitemiz Yayın Hayatına 26.04.2017 Tarihin'de Başlamış Olup Gerekli İçerik Düzenlemelerine Geçilmiştir.

Sayfa: 1 ... 3 4 [5]