İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Hüseyin

Sayfa: 1 [2] 3 4 5
16
Haberler / 32 sigorta şirketi sözlü savunma yapacak.
« : 06 Haziran 2017, 12:12:08 »

Karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası pazarında faaliyet gösteren 32 sigorta şirketi ve Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı 12 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00'da yapılacak.

Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyuruda, toplantıya katılmak isteyen şikayetçi ve üçüncü kişilerin toplantı konusuna ilişkin menfaat ilişkilerini ortaya koyan bilgi ve belgeleri içeren dilekçeyle 3 Temmuz mesai saati sonuna kadar Kuruma başvurmaları gerektiği bildirildi..

17
Haberler / Cezalara e-indirim.
« : 06 Haziran 2017, 12:07:39 »

Vatandaş artık cezaları anında öğrenecek. Bu sayede erken ödeme indirimlerini kaçırmayacak, faizden kurtulacak.
Çoğu vatandaş, cezadan geç haberdar olduğu için yüzde 25'lik indirim imkanını kaçırıyor, faiz yüküyle karşılaşıyor.


Yürürlüğe giren yeni yapılandırma yasası ile e-Tebligat uygulamasının kapsamı genişletildi. Maliye Bakanlığı, tüm cezaların e-Tebligat sisteminde görülmesi için kamu idareleri ile protokoller yapacak. Trafik ve Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) cezaları gibi idari para cezaları vatandaşa elektronik ortamda gönderilecek.

Takvim'in haberine göre, Gümrük İdaresi ile SGK'nın tebligatları da e-Tebligat sistemi üzerinden yapılacak. Böylece hem vatandaşlar hızlı ve güvenli şekilde tebligatlarını alabilecek, mağduriyetler ortadan kalkacak hem de kamu idareleri posta masrafından kurtulacak. Vatandaşın en fazla şikayeti, trafik cezalarından geliyor. Çoğu vatandaş, cezadan geç haberdar olduğu için yüzde 25'lik indirim imkanını kaçırıyor, faiz yüküyle karşılaşıyor. Yeni sistemle bu sıkıntı sona erecek..

18
Haberler / STANDART DIŞI PLAKALAR AĞIR KUSUR SAYILACAK
« : 05 Haziran 2017, 12:22:23 »


STANDART DIŞI PLAKALAR AĞIR KUSUR SAYILACAK

Araç muayenelerinde uygulanan kusur tablosunda yapılan değişiklikle standartlara uygun olmayan plakalar, muayeneden geçemeyecek. Genişliği 11 santimetre, uzunluğu 52 santimetre olacak plakalarda, silik, bold, italik veya kapatma şeklindeki yazı ve rakamlar ağır kusur kapsamında değerlendirilecek.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğünce 3 Temmuz itibarıyla geçerli olacak kusur tablosu yayımlandı.

Buna göre, Hızlı Geçiş Sisteminde (HGS) yanlış ceza yazılmasına da neden olan rakamların arasında vida bulunması, yazıların silik, bold, italik veya kapatma şeklinde olması ağır kusur kapsamına alındı.

Söz konusu düzenlemeyle plakalardaki yazı ve rakamların, Karayolu Trafik Kanunu'nun tescil plakaları bölümünde belirtilen 11 santimetre genişliğinde, 52 santimetre uzunluğunda olmayan plakaların bulunduğu araçlar, TÜVTÜRK tarafından yapılan araç muayenesinden geçemeyecek.

“MERDİVEN ALTI PLAKALAR STANDART DIŞI”

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, plakaların basım ve dağıtımının, TŞOF ve federasyona bağlı odalara verildiğini anımsatarak, merdiven altı yerlerde basılan plakalarda belirlenen standartların dışına çıkıldığını ifade etti.

Sahte plakaların terör olayları, gasp, soygun gibi işlerde kullanıldığını dile getiren Apaydın, sahte plaka basan, dağıtan ve aracına takanlara para cezası uygulandığını anımsattı.

TÜVTÜRK fenni muayene istasyonlarında temmuz ayı itibarıyla "sahte" olarak nitelendirilen, standardın dışında basılan plakaların birinci derecede ağır kusurlu sayılacağını belirten Apaydın, "Silik, italik veya bold olarak yazılan, rakam ve harflerin arasında vida olan, ortasındaki boşluğun köşeli şeklinde olması gibi standarda uygun olmayan şekilde plaka takılı araçlar, muayeneden geçmeyecek. Bir defaya mahsus ceza kesilmeyecek araç sahiplerinden plakaların standartlara uygun olarak değiştirmeleri istenecek." ifadelerini kullandı.

"PLAKALAR 31 LİRAYA DEĞİŞTİRİLECEK"

Apaydın, aracın kimliği niteliğindeki plakaların, standartların dışında olması halinde otoyol ve köprülerde görüntüleme cihazları tarafından okunamadığına dikkati çekti.

Söz konusu plakaların değişimi için araç sahiplerinin öncelikle Trafik Şube Müdürlüklerine başvurarak, buradan temin edecekleri formları doldurmaları gerektiğini kaydeden Apaydın, daha sonra bu belgeyle il ve ilçelerde TŞOF ile Kayıt Tescil Bürolarında 31 lira karşılığında yaklaşık 10 dakikada değiştirilebileceğini kaydetti.

19
Haberler / LPG ÜRETİMİ 2016'DA YÜZDE 8,1 ARTTI
« : 05 Haziran 2017, 12:21:01 »

Türkiye'nin sıvılaştırılmış petrol gazı (LPG) üretimi, 2016'da bir önceki yıla göre yüzde 8,1 artarak 972 bin 240 ton oldu.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), "2016 Yılı LPG Piyasası Sektör Raporu"nu yayımladı. Buna göre, Türkiye'nin 2016'daki toplam LPG üretimi bir önceki yıla kıyasla yüzde 8,1 artarak 972 bin 240 ton olarak gerçekleşti.

Rafinerici, dağıtıcı ve işleme lisansı sahiplerince geçen yıl yapılan LPG ithalatı ise 2015'e göre yüzde 2,7 azalışla 3 milyon 417 bin tona geriledi.

Türkiye, geçen yıl 12 ülkeden LPG ithal etti. En çok ithalatın yapıldığı ilk 3 ülke sırasıyla Cezayir, Rusya, Kazakistan oldu.

Türkiye'nin LPG ihracatı ise geçen yıl bir önceki yıla oranla yüzde 17,3 azalarak 212 bin 926 tona indi. Geçen yıl 11 ülkeye LPG satışı yapılırken en çok ihracat yapılan ilk 3 ülke Mısır, İsviçre, Tunus şeklinde sıralandı.

EN YÜKSEK PAZAR PAYI OTOGAZIN

Geçen yıl LPG'de en yüksek pazar payı yüzde 76,5 ile otogazda oluştu. Otogaz LPG'yi yüzde 20 ile tüplü LPG ve yüzde 3,4 ile dökme LPG izledi.

Türkiye'de geçen yıl dağıtıcı lisansı sahiplerince 3 milyon 141 bin ton otogaz LPG, 820 bin ton tüplü LPG, 141 bin ton dökme LPG satışı yapıldı.

Böylece geçen yıl toplam LPG satışı bir önceki yıla göre yüzde 1 artışla 4 milyon 103 bin tona ulaştı.

20
Haberler / Dizelde binde 5 bitkisel katkı 2018'de zorunlu
« : 05 Haziran 2017, 12:09:35 »
EPDK satışı yapılan her 200 litre motorinin en az 1 litre biodizel içermesini 2018'den itibaren zorunlu hale getiriyor. Biodizel fiyat oluşumunda rekabeti bozucu bir durum belirlenirse, EPDK harmanlama oranını yeniden belirleyebilecek.


Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) motorin veya mazot olarak bilinen akaryakıt türüne, en az binde 5 biodizel harmanlanmasını 2018 başından itibaren zorunlu hale getiriyor.

AA muhabirinin EPDK yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Türkiye'de bazı akaryakıt şirketlerinin kısmen isteğe bağlı kullandığı biodizelin motorinle harmanlanması oranına, istasyonlarda satışa sunulmadan önce zorunlu taban getirilmesi kararlaştırıldı.

Yeni düzenlemeyle ithal veya rafinericiden temin edilen motorininin toplamına, en az binde 5 yerli tarım ürünlerinden veya bitkisel atık yağlardan üretilmiş biodizel harmanlanacak. Böylece akaryakıt piyasasında satılan her 200 litre motorinin, en az 1 litre biodizel içermesi sağlanacak.

Biodizel arzında bir sıkıntı yaşanması veya biodizel fiyat oluşumunda rekabeti bozucu bir durum belirlenmesi durumunda, EPDK harmanlama oranını yeniden belirleyebilecek.

Biodizel üretiminin gıda güvenliğini tehdit etmeyecek şekilde artırılması gereğini dikkate alan EPDK, yeni düzenlemeyle biodizel üretim kapasitesinin etkin olarak kullanılmasını, bu konuda yeni yatırımların teşvik edilmesini, yerli tarımın desteklenmesini ve bitkisel atık yağ toplayıcılığının teşvik edilmesini amaçlıyor.

Söz konusu binde 5'lik taban biodizel katkı oranı, düzenlemenin Resmi gazete'de yayımlanmasının ardından 2018 başı itibarıyla zorunlu hale gelecek.

500 bin liralık piyasa

Türkiye'de toplam akaryakıt satışlarının yüzde 84'ünü oluşturan motorin türleri tüketimi, 2016'da bir önceki yıla göre yüzde 8,5 artarak 22,3 milyon tona yükseldi. Söz konusu satış miktarına uygulanacak binde 5'lik biodizel harmanlanması zorunluluğuyla 2018'de yıllık yaklaşık 115 bin ton biodizel üretilmesi gerekecek.

Öte yandan, Türkiye'de kurulu tesislerin 235 bin tonluk biodizel üretim kapasitesine rağmen geçen yıl üretilen biodizel miktarı 70 bin tonda kaldı. Düzenlemeyle bu üretimin en az yüzde 50 artması öngörülüyor.

Binde 5 uygulanacak harmanlama zorunluluğu yıllık 500 milyon liranın üzerinde bir biodizel satışına karşılık gelirken, ürünün motorinle harmanlanması Özel Tüketim Vergisi'nden de (ÖTV) belli oranlarda muafiyet kazandırıyor.

Biodizelin harmanlanması uygulamasında AB ülkeleri öne çıkarken, birliğin birçok ülkesinde yüzde 7’ye varan oranlarda motorine biodizel katılması uygulaması halen devam ediyor.

Aspir, kanola gibi bitkilerden elde edilen yağlar ile kullanılmış bitkisel yağların çeşitli kimyasal yollarla işlenmesi sonucu üretilen bir akaryakıt türü olan biodizelin, motorin ile çeşitli oranlarda harmanlanarak kullanımı tercih ediliyor.21
Ses ve Görüntü Sistemleri / Araba Müzikleri 200 Adet
« : 01 Haziran 2017, 16:37:51 »
Araba Müzikleri Vol.2,100 adet hit popüler arabalar için özenle seçilmiş.
01. MCB 77 – Dangerous Game (Radio Edit)
02. Carly Rae Jepsen – I Really Like You (C. Baumann Remix)
03. Andrew Spencer – High On Emotion (Timster Remix Edit)
04. Marina and The Diamonds – Primadonna 2017 (Chris Diver Remix)
05. Danny Cotrell & Luvego feat. Addie – Runaway (P!crash Remix)
06. DCX – All The Time (Ghostly Raverz! Remix Edit)
07. Kelly Clarkson – Stronger 2017 (What Doesn’t Kill You) (Chasing Love Hands Up Remix)
08. Kate Maerz – Turn It Around (Alari & Vane Remix Edit)
09. Cascada – One More Night (C. Baumann Remix)
10. Beatsystem Project – Fresh (G4bby feat. Bazz Boyz Remix Edit)
11. X-Cess & Jarno feat. Withard – The Best (Ced Tecknoboy Remix)
12. Stereoact feat. Chris Cronauer – Nummer Eins (Danceboy Bootleg Mix)
13. Tom Swoon, Lush & Simon – Ahead Of Us (Kagura Project Bootleg Mix)
14. Hands Up Freaks – Loving You (Original Mix)
15. DJ Paffendorf – Dream & Dance (Max R. 2017 Radio Edit)
16. Marasco & DJ Nessen – Torpedo (DJ Gollum feat. DJ Cap Remix)
17. DJ Gollum feat. DJ Cap vs. 89ers – Heart Ahead (Easter Rave Anthem 2017) G4bby feat. Bazz Boyz Remix Edit)
18. Corona – I Don’t Wanna Be A Star (C. Baumann Remix)
19. Basslovers United – Stronger (Hands Up Mix)
20. Yeah Yeah Yeahs – Heads Will Roll (Max R. Bootleg Mix)
21. Ray Knox – Waiting For You (Rob Mayth Remix)
22. Tsuneo – Full Control (G! vs. Dfk Mix)
23. Deep.Spirit feat. Kathy – No Cover Song (DJ KS & LazerzF!ne Bootleg Edit)
24. Tom Pulse & Sydney Youngblood – If Only I Could (Raindropz! Remix)
25. Cascada – Because The Night (DJ RuDe Hands Up Remix)
26. Claude Lambert feat. Gihan – Show Me The Way (Original Edit)
27. Ray Knox – Waiting For You (Rob Mayth Remix)
28. Rob & Chris – Die Show Beginnt
29. DJ Tripple-O & Withard – Wasted on Cloud 9 (Cueboy & Tribune Remix)
30. Alex Megane – Hurricane 2017 (The Nation Remix Edit)
31. Mario Lopez – Sadness (G Gabriel Black Remix)
32. Funky Choad – Tuesday (Bonkerz Remix)
33. Digital Rockers – You Like To Go (Sonic Base Remix)
34. Eddy Wata – I Love My People 2017 (MyceQ Hands Up! Mix)
35. Pulsedriver – Keep on Reaching (Hard Dance Mix)
36. Gazebo – I Like Chopin 2017 (Dancefloor Devils Bootleg Edit)
37. Andrew Spencer & Blaikz – We Are Not Impossible (Basslovers United Remix)
38. Mis Teria – Shout Out To My Ex (Basslouder Remix Edit)
39. Gala – Freed From Desire (C. Baumann Remix)
40. Danny Cotrell & Luvego feat. Addie – Runaway (P!crash Remix)
41. Jason Parker – Around The World (La La La La La) (Raindropz! Remix)
42. DJ Y0Fr3Dd0 – Can Hold You (P!crash Remix Edit)
43. Basic Element – Touch (C. Baumann Remix)
44. Abmct – How Low Can You Go (Club Mix)
45. DeeJay A.N.D.Y. – High Energy 2017 (Timster Remix)
46. 99ers – Daredevil Main Theme (Hands Up Edit)
47. BloodDropz – Time To Escape (Club Mix)
48. Chris Silvertune feat. Anja Enerud – Keys In Tokyo
49. Deorro feat. Elvis Crespo & Pitbull – Bailar (Naitwell Bootleg)
50. Lady Gaga – Bad Romance (C. Baumann Remix)
51. Daxsen & Tony Moss – Beautiful People (We Live We Love) (Marq Aurel & Rayman Rave Remix Edit)
52. Andy Jay Powell – Our Future (Calderone Inc Remix)
53. DJ G4bby feat. Miss Destiny – Do You Believe 2017 (Basslovers United & Alari Remix)
54. Erik Ray & Senders – Together In Love (Extended Mix)
55. Alari & Vane – Unshakable (Extended Mix)
56. Jinpachi Futushimo – You’re All I Ever Wanted (Radio Edit)
57. Giorno – Free (G! Mix)
58. Nick Skitz – Antisocial (VB Remix)
59. Hands Up Freaks – Wanna Be Your Lover (Clubbticket Remix)
60. The Dead Man – Axel F (Hands Up Mix)
61. Dancecore Invaderz – East Is Coming (Club Mix)
62. Rick Cue – Sunset Rhythm (W&B HandsUp Remix Edit)
63. Tomtrax & Orca – The Light (Original Edit)
64. Clubface – Without You (DJ Gollum And DJ Cap Remix)
65. Damae – Castles In The Sky (Chris Diver 2k17 Remix)
66. Shogga – Green (Fluxstyle & Sustection Remix)
67. Blaikz feat. Get Scarlet – Head In The Clouds (Vanilla Kiss vs. Phillerz Remix)
68. ATC – Around The World 2017 (La La La La La) (C. Baumann Bootleg Remix) (Rework)
69. Marina And The Diamonds – Primadonna 2017 (Chris Diver Remix)
70. Freedom – Hang On (C. Baumann Remix)
71. Krizdem – STOP! (DJ Maraach Remix)
72. DJ Jawesome – Street Sharks (Extended Mix)
73. Spikes & Slicks – Stay With Me (C. Baumann Remix)
74. Chris Silvertune feat. Anja Enerud – Keys In Tokio (LeMeN Remix Edit)
75. Johnny Disco – Jump (Malu Project Remix)
76. Scooter – Friends (Alari Remix)
77. Global Defence – Paradise (Original Mix)
78. MC Sar & The Real McCoy – Another Night Recall Mix (C. Baumann Bootleg Remix)
79. StereoAct feat. Chris Cronauer – Nummer Eins (DJ Blackpearl Remix Edit)
80. Jens O – On and On (Extended Mix)
81. Alari & Vane – You’ll Be Mine (Timster Remix)
82. ATC – Around The World (Een Stemming Booty)
83. CandyCrash feat. G&K Project – Take Me Away (Original Mix)
84. Tronix DJ feat. Gemma B. – So Good (Extended Mix)
85. Joe Dering feat. Jennylie – Your Loving Makes Me Go (Timster Remix Edit)
86. DJ Cammy & M2K meets Neotrox – We Love Hands Up (Club Mix)
87. Peter Sax – Sun Dance (The Nation Remix)
88. L.A.R.5 – Somebody To Love (G4bby feat. Bazzboyz Remix)
89. Shogun feat. Adara – Dragon (Airwaze Bootleg Mix)
90. Lauren Mayhew – Wake Up (DJ Gollum feat. DJ Cap Remix Edit)
91. DJ Gollum feat. DJ Cap vs. 89ers – Heart Ahead (Easter Rave Hymn 2017) (Extended Mix)
92. Basslovers United – Stronger (Hands Up Mix)
93. Rob Mayth & Alphascan – Can’t Stop (Rob Mayth vs. Alphascan)
94. Atmozfears – Release (The Hitmen Bootleg)
95. Dancefloor Driverz feat. Joana – Sleeping In My Car (C. Baumann Bootleg Remix)
96. Lady Gaga – Poker Face (C. Baumann Remix)
97. Andrew Spencer – High On Emotion (Timster Remix)
98. Mltx – M’FCKN Hand’s UP! (LeMeN Remix)
99. Megastylez vs. DJ Restlezz feat. Euphorizon – Reunite (Original Mix)
100. Snap! – Rhythm Is A Dancer (C. Baumann Remix Extended Version)
————————————————————-
Boyut:1-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
————————————————————–
Download https://userscloud.com/w80m8k7jvlhiAraba Müzikleri 2017 MP3,cd veya usb atıp dinleyebileceğiniz popüler araba müzikleri yüksek kalitede.
001. Matthew Koma – Kisses Back (Denis First Remix)
002. Rockstroh feat. Tonberg – Weil Ich Das Leben Mag (Club Radio Mix)
003. Roman Messer & Denis Sender feat. Cari – Don’t Give Up (Radio Edit)
004. Matthew Heyer feat. Kate Elsworth – Day After Day (Original Mix)
005. Sigala Digital Farm Animals – Only One
006. Dj Sava feat Irina Rimes – I Loved You (Denis First Remix)
007. DRegi – Shoul’dve Been There For You (Dj Antonio remix)
008. Charlie Puth feat. Selena Gomez – We Don’t Talk Anymore (Manuel Alvarez Bootleg)
009. Dave Ramone feat. Minelli – Love On Repeat (Filatov & Karas Radio Edit)
010. Bakermat – Baby (Extended Mix)
011. Sam Feldt Deepend feat. Teemu – Runaways (Jay Hardway Remix Edit)
012. Maroon 5 Ft. Kendrick Lamar – Don’t Wanna Know (Dark Intensity Remix)
013. GTA & Wax Motif – Get It All (Chace Remix)
014. Sam Feldt x Lucas feat. Steve and Wulf – Summer On You (Mastachi Remix)
015. Oliver Heldens – I Don’t Wanna Go Home (Extended Mix)
016. Sonic One Konih – Basted (Bounce Inc Remix)
017. Lissat & Voltaxx Feat.Jenniffer Kae – Will You Be Gone (Sezer Uysal’s Already Gone Remix)
018. Mhfm Project Feat. Alida – Tell Me (Maxi Version)
019. Flume – Say It feat. Tove Lo (Illenium Remix)
020. Semih Erkol & Vedat Unal – Out Of My Mind (Vedat Unal Remix)
021. Armin Van Buuren & Garibay feat. Olaf Blackwood – I Need You
022. Bebe Rexha – I Got You (Dj Andy Light Dj Pavlov Radio Remix)
023. David Guetta Cedric Gervais feat Chris Willis – Would I Lie To You
024. Dj Sava feat Irina Rimes – I loved you (Dj Rakurs remix)
025. Tommy Vee & Mauro Ferrucci Present Keller – This Time (Original Mix)
026. Vanic Ft. Maty Noyes – Too Soon (Original Mix)
027. Alok& Bruno Martini& Zeeba – Hear Me Now (Club Edit)
028. OFB – Epic Music (Original mix)
029. Alisha Pillay vs Kolya Funk & Eddie G – Mayday (Vincent & Diaz Mash-Up)
030. Raiden ft. Bright Lights – Heart Of Steel
031. Emeli Sande – Read All About It (Amice Remix)
032. Sean Paul & Dua Lipa – No Lie (Sam Feldt Remix)
033. Charlie Puth feat. Selena Gomez – We Don’t Talk Anymore (Sham G Remix)
034. Heaven 11 – Let Me Love You (Feat. Melanie Endecott) (Bop Hop Kidz Mix)
035. L.B. One feat Laenz – Across The Water (Radio Edit)
036. Paul Dave & Jonny Rose – Wasted (Empyre One & Enerdizer Remix)
037. Boheme Feat. Angie Brown – Music In My Life (Matt Williams & Steve Price Vocal Mix)
038. Davide Svezza – Feel Good Inc. (Original Mix)
039. Robin Schulz David Guetta – Shed A Light (feat. Cheat Codes)
040. Charlie Puth Feat. Selena Gomez – We Don’t Talk (Andrey Exx & Sharapov Radio Remix)
041. Lizot feat. Emelie Cyreus – On The Top
042. Mark Sixma Feat. Amba Shepherd – Cupid’s Casualty (Arston Remix)
043. David Gravell feat. Christon – Its In Your Heart (Dekagram Extended Remix)
044. Charli XCX feat. Lil Yachty – After The Afterparty (Alan Walker Remix)
045. DaSmokin’Frogz, Dirtylover – Stronger (Original Mix)
046. Aaliyah – Rock The Boat (Dynasty Remix)
047. DA BUZZ – Still Missing You (Dj Timur Giniyatov Remix)
048. SEEYA & Future Nation & DJ Altuhov & Dim Frost – Chocolata (Dj Nitkin Mashup)
049. Matvey Emerson & Stephen Ridley – I Know You Care (Alexander Popov Radio Remix)
050. Dannic & DBSTF – Noise (Extended Mix)
051. Emmiel – Every Hour of Every Day (Sudad G. Remix)
052. LP – Other People (KEEM Burlyaev Remix)
053. DASCO feat Crystal Monee – Strike Me Down (Giuseppe D. Remix)
054. Fifth Harmony – That’s My Girl (Dj Amor & Dj O’Neill Sax Radio Remix)
055. Madison Mars – Ready Or Not (Extended Mix)
056. Zara Larsson – Ain’t My Fault (Rakurs Remix)
057. 9lives & Matt Hart feat. Philip Matta – Just Let Go (Original mix)
058. Zinner Orffee Ft. Mar-Q – I Wanna Be Yours (Extended Mix)
059. Jason Parker – U Sure Do (Radio Edit)
060. Full Rotation – Don’t Be So Shy (Feat. Carmelo) (Steve Le Grand Remix)
061. House Rockerz – Herzrasen (Radio Edit)
062. Regi – Shouldve Been There For You (Dj Antonio Remix Extended)
063. The Weeknd Ft. Daft Punk – I Feel It Coming (Denis First Remix)
064. Atlantic feat Ina Stella – The Ocean (Workout Gym Mix 122 BPM)
065. Just Kiddin – Won’t Let You Down (Extended Mix)
066. Annry – Happiness (Annry Remix)
067. Calvin Harris & O.B – My Way (Razy Freeman Mash UP)
068. Martin & Chaos – Fall In Love (Round & Round)
069. Felon Ft. Hayley May – Bittersweet (Extended Mix)
070. Iris Dee Jay feat. Maria Opale – For You (Alexander Volosnikov Remix)
071. Mahalo Ft. Cat Lewis – Be My Love (Famba Remix)
072. The Mankeys, Alba Kras, No – Faceless (Extended Mix)
073. Ayin AAfrAA feat. KARRA – Revive Me
074. Kenny Fontana – Don’t Wanna Know (Lonesome & Blue Mix)
075. The Chainsmokers feat. Daya – Don’t Let Me Down (Remix)
076. Matthew Heyer feat. Kate Elsworth – Day After Day (Original Mix)
077. Dim Chord feat. Grace – Feel Me (Extended Version)
078. Tbo & Vega – Teardrops (Patricio Amc Remix)
079. Thomas Gold Ft Jillian Edwards – Magic (Alex Preston Remix)
080. Housetwins Feat. Andy Nicolas – Leave It All Behind
081. Lika Morgan – Feel The Same (EDX Dubai Skyline Radio Mix)
082. Highrollers – Living For Love (Mdna Radio Remix)
083. DA BUZZ – Still Miss You (Mr. DJ MONJ Extended Mix)
084. Manse Ft. Jantine – Time Of Our Lives (Original Mix)
085. Knightlore & Colin Rouge – Drowning In Your Space (Extended Mix)
086. Willy William ft. Cris Cab – Paris (Kolya Dark Rakurs Radio Mix)
087. Jessi Teich – The Curtain Call (Frank Pole Extended Remix)
088. Damon Paul, Beccy – I Was Made for Lovin’ You (Calenzo Remix)
089. Coca Dillaz, Fre3 Fly, Paula Bowman – Back to Life (Coca Dillaz Edit)
090. Somn3um feat. Mickey Shiloh – Insane (Original Mix)
091. Charli XCX Ft. Lil Yachty – After The Afterparty (Alan Walker Remix)
092. Archbishop Sentamu Academy – Move as One (Club Mix)
093. LP feat. Swanky Tunes Going Deeper – Other People (Rakurs Kolya Dark Radio Edit)
094. Christian Tanz – Let’s Bounce (Extended Mix)
095. Audiotricz – F#cking Wild (Extended Mix)
096. C-BooL – Magic Symphony (Groovefore & C-BooL Remix) (feat. Giang Pham)
097. Audax, Richard Grey – My Angel feat. Priscilla Pach (Richard Grey Remix)
098. Generik – Late At Night (Extended Mix)
099. Dalia Da Silva – Supernatural (Feat. Greg Copeland) (Off The Charts Remix)
100. Mahalo Feat. Cat Lewis – Be My Love (Radio Edit)
————————————————————-
Boyut:945-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
————————————————————–

Download : https://drive.google.com/file/d/0B-0zrDr2GWjvZGUwYk5DMWJaT2M/view?usp=sharing

22


Frankfurt Otomobil Fuarı'nda örtüsünü kaldırması beklenen Hyundai Kona'nın merak uyandıran resmi teaser videosu yayınlandı. Yeni SUV Hyundai'nin ilk kompakt modeli olacak.

Hyundai nihayet birkaç teaser görüntü ve otomobilin casus fotoğraflarından sonra yaklaşan Kona kompakt SUV'sinin ilk resmi teaser videosunu yayınladı. Güney Koreli otomobil üreticisinin ilk kompakt SUV otomobili olacak yeni Hyundai Kona'nın 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda küresel olarak ilk kez sahneye çıkması bekleniyor.

Yeni teaser videosu, çoğu Korece olmak üzere Hyundai Kona'nın karakterini tanımlayan kelimeleri ön plana çıkarırken, Kona'nın premium bir araç olacağını belirten -üst düzey ve B-SUV gibi- birkaç İngilizce kelimenin kullanıldığını görüyoruz. Ayrıca otomobilin dış stili ve daha önceki casus fotoğraflarla ortaya çıkan özellikler de vurgulanıyor.Hyundai Kona görünüş açısından şirketin premium hatchbacki Hyundai i20'yi temel alıyor. Bu nedenle ikisi arasında bazı benzerlikler olduğunu fark edeceksiniz. Otomobilin ön tarafında şirketin yeni basamaklı ızgarası ve her iki tarafta da benzersiz görünüme sahip sis lambası kümesi bulunuyor. Yontulmuş kaput ve plastik kaplı kaslı tampon, Kona'nın agresif bir duruş sergilemesini sağlarken, ince LED far kümesi de fütüristik bir görünüm kazandırmış.

Diğer premium özellikler arasında elmas kesim alaşım jantlar, entegre sinyal lambalarına sahip siyah yan aynalar, siyah tavan rayları ve çift tonlu gövde rengi bulunuyor. Arka bölümde, alt tamponun hemen üzerinde konumlandırılmış sinyal ve geri vites lambalarının yanı sıra ayrı bir unsur olarak üste yerleştirilmiş ana LED stop lambaları bulunuyor.


Yaklaşmakta olan Hyundai Kona'nın motor seçenekleri arasında 1 litre ve 1.4 litre turbo benzinli ve 1.6 litrelik bir dizel motor yer alacak. Aynı motor serisini yakınlarda Avrupa'da satılan Hyundai i30 hatchback modelinde görmüştük. Araç 5 vitesli manuel şanzıman ve otomatik vites seçenekleriyle gelecek.

İşte Kona'ya ait videolar

23
Son Günlerin En Çok Sorulan Sorusu Plakalık Ampulü.. Eğer araca led bir ampül alacaksanız bu CANBUS olmalıdır. Diğer türlü o arıza ışığı yanar ... ( iç ampüllerde sıkıntı yok onları istediğinizi yapabilirsiniz. )
Önereceğim T10 Canbus Ampüller.

Tek Renk 2 Adeti 3,02 $ : http://i20.kim/M8UlUh3V
----
5 Farklı Renk Seçeneği 2 Adeti 1,58 $ : http://i20.kim/NAOynaz5
----
4 Farklı Renk Seçeneği : 10 Adeti 2,79 $ : http://i20.kim/LBWEJoFN
Bunlar aliexpress linkidir. aldığınız zaman 20 güne yakın zamanda gelir boşuna piyasa malına kalmayın.

24
Duyuru / Hoş Geldin 11 Ayın Sultanı
« : 26 Mayıs 2017, 20:02:55 »
Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi Olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize Merhamet dileyelim, Hayırlı Ramazanlar. Allah'u Teala iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin… Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin… Rıdvan-ı Ekberine vasıl eylesin. Ramazan ayınız mübarek olsun…


26
Duyuru / Anneler Günü 14.05.2017
« : 13 Mayıs 2017, 15:14:13 »


Bizleri Biz Yapan Tüm Annelerin "Anneler Günü" Kutlu Olsun
Size Özel Grubumuz : http://i20.kim/vrO9H9Uo

Facebook Sayfamızda Duyurusu27
Duyuru / Berat Kandiliniz Mübarek Olsun / 10.05.2017
« : 09 Mayıs 2017, 23:12:57 »


Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan
senden uzakta, melekler başucunda olsun,
güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul
Berat Kandiliniz Mübarek Olsun

Kandil Görselimiz İndirme Linki : https://yadi.sk/i/h-A33WRt3HvQRU

28
Duyuru / Sosyal Ağ Rakamlarımız 05.05.2017 Açıklama
« : 05 Mayıs 2017, 13:44:24 »


i20 Türkiye Ailesi Olarak Sizlerin Desteği İle Büyüyoruz 5 Ay Gibi Kısa Bir süre İçerisinde Bu Rakamlara Ulaşarak en Hızlı Büyüyen Araç Grubu Olduk

29

Hyundai i20 Modelli araçların  her gün teyp hırsızlığına kurban gitmesinden bu araçlara darbe sensör'lü alarm takılması ve tüketicinin bu şekilde korunması.(hırsızlık neticesinde: Teyp + Cam + işçilik 3.500 TL gibi bir fiyat çıkıyor )
Piyasada olan araçlara bu sistemde uygun bir fiyata montaj edilmesi.

Kampanyayı İmzala

30
For


Sayfa: 1 [2] 3 4 5